Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »

Wandkurk Mozaïek 3D - 80 x 25 cm. - per m²

Wandkurk Mozaïek 3D - 80 x 25 cm. - per m²

€52,50

/m2

m2
m
m
Houd rekening met snijverlies

Unieke wandkurk met Mozaïek motief
Voorzien van een natuurlijk 3D effect.
Ook zeer geschikt voor akoestische verbetering.
1 m² bestaat uit 5 tegels van 80 x 25 cm.


Wandkurk Mozaïek 3D - 80 x 25 cm. - per m²

Beschrijving

Wandkurk in uniek Mozaiëk motief, de tegels bestaat uit hoogteverschillen tussen de verschillende deeltjes, Hierdoor ontstaat een unieke 3D kurkwand in Mozaïek motief.

Naast dat deze wandkurk zeer decoratief is, zorgt deze ook voor akoestische verbetering in de ruimte. 

Wij verkopen deze wandkurk per m², het aantal wat u besteld is dan ook per m². Één m² bestaat uit 5 tegels van 80 x 25 cm.

Dikte +/- 12mm

Voorlijmen 
Deze wandkurk kan worden verlijmd met tweezijdige contactlijm. Bij gebruik van deze lijm dient zowel de kurktegel als de wand in de lijm gezet te worden. Wij bieden een voorlijm service aan zodat u zelf enkel de wand nog in de lijm hoeft te zetten.

De meerprijs welke wij vragen voor het voorlijmen is voor de arbeid en de benodigde lijm. U hoeft dus niks meer mee te bestellen. 

Montage uitbesteden?
Vraag vrijblijvend een offerte aan via [email protected]
Wanneer u de afmetingen en enkele foto's van de wand kunt maken helpt dit ons om de offerte zo snel mogelijk bij u te krijgen! Meer informatie treft u op deze pagina

Reviews

Er zijn nog geen reviews geschreven over dit product.